JihočeskýFotbal.cz veci na fotbal eurogreen
<

svatebni fotograf ceske budejovice

eshop

Zlatá jízda benjamínků SKP České Budějovice na Novoročním seriálu turnajů v Linci

Obrovským úspěchem malých fotbalistů SKP České Budějovice skončil v rakouském Linci seriál Novoročních halových turnajů Hallenmasters Linz 2017, které jako již tradičně pořádal tým SK St. Magdalena. Do Lince vyslal fotbalový oddíl SKP své týmy do všech šesti věkových kategorií, které byly letos otevřeny.

banner

Výsledky pak následně předčily veškerá očekávání, neboť se týmům z centra Českých Budějovic skvěle dařilo, předváděly pohledné akce, bojovaly s velkou obětavostí a měly i potřebné sportovní štěstí.

Ročník 2010 skončil celkově na pátém místě, ročníky 2009, 2008 i 2007 své turnaje vyhrály, ročník 2006 obsadil skvělé třetí místo a jediný ročník 2005 v kategorii mladších žáků neskončil v konečném účtování v horní polovině tabulky.

Za trenéry shrnul vystoupení v Linci Václav Hrabík: „Bylo to naprosto nečekané vystoupení, většina našich hráčů byla v zahraničí na turnaji poprvé, všichni trenéři se shodli na tom, že jsme stejně jako ostatní české kluby předváděli velice zdařilý kombinační fotbal, hráči že příkladně bojovali a navíc jsme i díky štěstíčku vyválčili skvělé výsledky. Mluvím-li o štěstí, tak především proto, že jsme všechny tři finálové zápasy proměnili ve zlaté medaile po remízách až ve vítězných pokutových kopech. Na druhou stranu nás úspěchy hřejí o to více, že jsme ze šesti mužstev poslali do Lince dva týmy menších kluků a do kategorie mladších žáků dokonce kluky o rok mladší. To vše samo o sobě vypovídá o tom, jak se vedení klubu, jednotliví trenéři, ale i rodiče a fanoušci o hráče starají a především, jak šikovné malé fotbalisty oddíl SKP České Budějovice ve svém středu má.“

SKP 2009: Horní řada (zleva): Michal Svoboda, Jan Hypš, Tomáš Slípka, Koniáš Dejmal, Matyáš Csavoj, Dominik Vaněček. Dolní řada (zleva): David Hrubý, Lukáš Joza, Vojtěch Novák, Tobias Hriško, Martin Babka.

SKP 2008: Nahoře trenéři (zleva): Pavel Maroušek, Pavel Houzim a Pavel Matějka. Prostřední řada (zleva): Dalibor Buchálek, Tomáš Novotný, Tadeáš Houzim, Patrik Voráček, Dominik Šíma. Dolní řada (zleva): David Chromý, Jakub Dvořák, Filip Šteier, Dominik Ficl, Matyáš Matějka, David Čížek.

SKP 2007: Horní řada (zleva): Ladislav Tomko – trenér, Tobiáš Lebeda, Vladimír Kršík, Antonín Profant, Jakub Holík, Václav Hrabík. Dolní řada (zleva): Jan Kofl, Sebastien Švarc, Tomáš Machala. Ležící zleva: Adam Sosna a Matěj Šimek.

(red) 
 « Zpět «pp partner
Ve zkratce aktuálně

.


eon
 
tabulka kp
1FK Spartak Soběslav52:2355
2Sokol Želeč53:2148
3SK Rudolfov38:2945
4SK Otava Katovice57:3044
5SK SIKO Čimelice39:1842
6TJ Hluboká nad Vltavou39:3240
7FK Protivín39:2636
8FK J. Hradec 191034:2936
9FC ZVVZ Milevsko34:2829
10Jiskra Třeboň36:3228
11TJ Osek27:4928
12FC Písek B34:4027
13FK Olešník40:5327
14Centropen Dačice46:6924
15SK Ševětín18:5714
16Sokol Planá nad Lužnicí24:749

pneu dvorak

Videogalerie
logo
 
Partneři

trebon
 
Ikonka pro váš web

ikona jihoceskyfotbal.cz


© 2003 JihočeskýFotbal.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign 1K Design!
Reklamní předměty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Reklamní plachty
Letní tábory Školní výlety, školy v přírodě Ubytování České Budějovice Taneční kurzy Svatební fotograf, svatební fotografie Sanita Topení
Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných při zřetelném uvedení zdroje www.jihoceskyfotbal.cz
Myslíte si, že nabídka, konwersja pożyczki na udziały w spółce z o.o kterou máte od jiné instituce, pożyczka 3 miesiące je lepší než ta, kterou máte od ZUNO? bezpecne online pujcka Tak nám ji pošlete, vypočítáme vám lepší pujčka 5000 i o vykendu. A když se nám nabídku od jiné instituce nepodaří překonat, dáme vám dlhodobý úver účtovanie. Rychlá půjčka se mi stala první pomocí při porouchání notebooku úrok z krátkodobého úvěru účtování. Vzhledem k tomu, že jej využívám k práci, potřeboval jsem peníze obratem pożyczki provident przedawnienie cywilne. To, že celý proces proběhl v řádu desítek minut půjčky ihned do 5 years, nebyl doprovázen ručitelem a podobnými požadavky, mě pouze mile překvapilo. Půjčku mohu jistě doporučit pujčka 20000 na smenku. Klienti pujcka.tv si mohou zažádat o prodloužení splatnosti půjčky odesláním poplatku za prodloužení splatnosti půjčky dle Obchodních podmínek smlouvy o úvěru rychlá půjčka náchod. Po obdržení žádosti o prodloužení splatnosti půjčky bude klient online nebankovní rychlé pujcky ihned letohrad vyrozuměn o posouzení prodloužení splatnosti půjčky a to prostřednictvím registrovaného emailu pujcka bez prijmu klášterec nad ohří. Klient uhradí společnosti poplatek pozyczka bez oplaty za prodloužení splatnosti ve výši odpovídající požadované době prodloužení uvedené v Obchodních podmínkách rychlé půjčky bez registru rosice.