JihočeskýFotbal.cz veci na fotbal eurogreen
<

svatebni fotograf ceske budejovice

eshop

Fotogalerie

Roudné - J. Hradec
Čížová - K. Vary
Jirny - Táborsko B
Písek - Brozany
Most - Táborsko B
Písek - Benešov
Dynamo ČB - Třinec
Č. Krumlov B - Lom
Hluboká - Hrdějovice
Jankov - Roudné
Rudolfov - Dražice
Čimelice - Písek B
Roudné - Čížová
E.ON Junior Cup 2015
Rudolfov - Želeč
Olešník - Katovice
Vodňany - Blatná
Rudolfov - Dačice
Dynamo ČB - Táborsko
Divize A:
Roudné - Klatovy
FNL:
Táborsko - Znojmo
Synot liga:
SK Dynamo ČB - Jihlava
Divize A:
Písek - Benešov
Finále krajského poháru:
Ledenice - Dražice
FNL:
Táborsko - Dynamo ČB
Krajský přebor: Osek - Roudné
Krajský přebor: Hluboká - Sedlice
Krajský přebor:
Rudolfov - Čimelice
FNL: Táborsko - Hradec Kr.
Divize A: Písek - Milevsko
FNL: Dynamo ČB - Varnsdorf
Hlubocká zimní liga: Dříteň - Čt. Dvory
Hlubocká zimní liga: Hluboká - Roudné
Zimní příprava: Písek - Dražice
Zimní příprava: Táborsko - Bohemians
Hlubocká zimní liga: Bavorovice - Olešník
Zimní příprava: Dynamo ČB - K. Vary
Hlubocká zimní liga: Bavorovice - Táborsko B
Zimní příprava: Dynamo ČB B - Jihlava B
Zimní příprava: FC Písek - TJ Kunice
Zimní příprava: Dynamo ČB - Znojmo
1. liga dorostu: Dynamo ČB - Slovácko
Krajský přebor: Rudolfov - Hluboká
Krajský přebor: Sedlice - Písek B
Divize A: Písek - Č. Krumlov
Krajský přebor: Rudolfov - Písek B
ČFL: Strakonice - Králův Dvůr
Krajský přebor: Hluboká - Čimelice
FNL: Viktoria Žižkov - SK Dynamo Č.B.
Krajský přebor: Roudné - Bavorovice
I. A třída (sk. B): Slavia ČB - Čt. Dvory
I. B třída (sk. C): Sm. Lhota - Chýnov
Divize A: Benešov - Písek
Jč. krajský přebor: Písek B - Dražice
Divize A: Č. Krumlov - Čížová
FNL: Táborsko - Sokolov
Jč. krajský přebor: Roudné - Hluboká
FNL: Dynamo ČB - Ústí n. L.
Divize A: Č.Krumlov - Čížová
E.ON Junior Cup na Hluboké
Jč. krajský přebor: Dražice - Písek B
I. A třída (sk. B): Loko ČB - Kaplice
Divize A: Roudné - Doubravka
Jč. krajský přebor: Rudolfov - Lažiště
Juniorská liga: Dynamo ČB - Bohemians
I. B třída (sk. B): Zliv - Husinec
Jč. krajský přebor: Hluboká - J. Hradec
Jč. krajský přebor: Vodňany - Dražice
Divize A: Roudné - Táborsko B
I. A třída (sk. B): Bavorovice - N. Ves
Jč. krajský přebor: Prachatice - Veselí
Jč. krajský přebor: Čkyně - Soběslav
Volební valná hromada Jč.KFS
Fotbalová národní liga: Táborsko - Bohemians
Chance krajský přebor: Písek B - Sedlice
Chance krajský přebor: Hluboká - Dačice
Chance krajský přebor: Vodňany - Prachatice
Juniorská liga: Dynamo ČB - Liberec
Česká fotbalová liga: Sparta B - Písek
Fotbalová národní liga: Táborsko - Sokolov
Přípravné utkání: Roudné - Lažiště
Přípravné utkání: Písek - Milevsko
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Sparta
Přípravné utkání: Písek - Táborsko
Hlubocká zimní liga: Milevsko - Dynamo U17
Juniorská liga: Dynamo ČB - Plzeň
Hlubocká zimní liga: Dynamo U17 - Hluboká
Hlubocká zimní liga: Milevsko - Roudné
Zimní příprava: Písek - Benešov
Hlubocká zimní liga: Bavorovice - Roudné
Hlubocká zimní liga: Dynamo ČB jun. - Č. Krumlov
Hlubocká zimní liga: Loko ČB - Hluboká
Turnaj ve Strakonicích: Vacov - Čkyně
Zimní příprava: Dynamo ČB - Č. Krumlov
Zimní příprava: Písek U19 - Osek
Zimní příprava: Písek B - Roudné
Zimní příprava: Čížová - Vodňany
Hlubocká zimní liga: Hluboká - SKP ČB U19
Zimní příprava: Písek - Dynamo ČB jun.
Zimní příprava: Čížová - Sedlčany
Příprava juniorek: Dynamo ČB - Táborsko
Hlubocká zimní liga: Lažiště - Bavorovice
Tisport liga: Dynamo ČB - Táborsko
ČFL: Strakonice - Písek
Chance krajský přebor: Jankov - Lažiště
Chance krajský přebor: Vodňany - Rudolfov
Chance krajský přebor: Rudolfov - Písek B
Divize A: Roudné - Benešov
ČFL: Strakonice - Hlavice
ČFL: Písek - Převýšov
I. A třída (sk. B): Dobrá Voda - Čtyři Dvory
I. B třída (sk. A): Roudné B - Jankov B
I. A třída (sk. B): Loko ČB - Lišov
I. B třída (sk. A): Mladé - Větřní
Chance krajský přebor: Vodňany - Sedlice
Chance krajský přebor: Třeboň - J.Hradec
Chance krajský přebor: Osek - Rudolfov
Divize A: Čížová - Milevsko
I. A třída (sk. B): Dobrá Voda - Hrdějovice
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Slavia Praha
Divize A: Roudné - Chrást
I. A třída (sk. B): Bavorovice - Kaplice
I. A třída (sk. A): Katovice - Čimelice
Chance krajský přebor: Sedlice - Třeboň
ČFL: Strakonice - Vltavín
Divize A: Čížová - Admira
ČFL: Písek - Kolín
Chance krajský přebor: Rudolfov - Veselí
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Plzeň
I. A třída (sk. A): Olešník - Katovice
Chance krajský přebor: Osek - Písek B
Divize A: Č. Krumlov - Doubravka
I. A třída (sk. B): Hrdějovice - Bavorovice
ČFL: Písek - Domažlice
Chance krajský přebor: Rudolfov - Třeboň
Divize A: Roudné - Rokycany
ČFL: Strakonice - Kladno
Chance krajský přebor: Jankov - Sedlice
I. A třída (sk. A): Olešník - Želeč
I. A třída (sk. B): Dobrá Voda - Vacov
Juniorská liga: Dynamo ČB - Ml. Boleslav
ČFL: Domažlice - Strakonice
I. A třída (sk. B): Čt. Dvory - Bavorovice
Krajský přebor žen: Mokré - Hradiště
Divize A: Roudné - Hořovicko
ČFL: Strakonice - Zápy
Chance krajský přebor: Lažiště - Sedlice
Divize A: Roudné - Aritma Praha
ČFL: Strakonice - Králův Dvůr
Chance krajský přebor: Hluboká - Jankov
3. liga žen: Blatná - Braník
Juniorská liga: Dynamo ČB - Táborsko
Chance krajský přebor: Hluboká - Lažiště
Chance krajský přebor: Vodňany - Soběslav
Chance krajský přebor: Osek - Jankov
ČFL: Strakonice - K. Vary
Český pohár Jč.KFS: Poříčí - Rudolfov
Chance krajský přebor: Lažiště - Písek B
I. A třída, sk. B: Vimperk - Dobrá Voda
Pohár České pošty: Strakonice - Bohemians
Chance krajský přebor: Hluboká - Sedlice
Divize A: Táborsko B - Roudné
Chance krajský přebor: Třeboň - Dražice
ČFL: Písek - Kunice
Divize A: Čížová - Doubravka
ČFL: Strakonice - Chrudim
Český pohár Jč.KFS: Chelčice - Bavorovice
Chance krajský přebor: Sedlice - Písek B
Divize A: Roudné - Milevsko
Chance krajský přebor: Prachatice - Vodňany
2. liga: Táborsko - Ústí n/Labem
Chance krajský přebor: Hluboká - Rudolfov
Chance krajský přebor: Písek B - Dačice
Chance krajský přebor: Třeboň - Prachatice
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Baník Ostrava
Divize A: Milevsko - Táborsko B
ČFL: Písek - Sparta B
Chance krajský přebor: Osek - Sedlice
ČFL: Strakonice - H. Měcholupy
2. liga: Táborsko - Čáslav
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Olomouc
Pohár České pošty: Č. Krumlov - Strakonice
Chance krajský přebor: Roudné - Vodňany
Finále poháru Jč.KFS: Bavorovice - Sokol S. Ústí
I. B třída (sk. B): Vimperk - Sousedovice
I. B třída (sk. A): Velešín - Větřní
3. liga žen: Blatná - Kaplice
I. B třída (sk. B): Vlachovo Březí - Poříčí
Chance krajský přebor: Písek B - Táborsko B
I. A třída (sk. A): Hradiště - Osek
I. A třída (sk. B): Slavia ČB - Bavorovice
Chance krajský přebor: Prachatice - Lažiště
Chance krajský přebor: Písek B - Vodňany
Divize A: Čížová - Slavia Praha B
Chance krajský přebor: Soběslav - Dražice
E.ON Junior Cup na Hluboké
I. B třída (sk. A): Roudné B - Vyšší Brod
Chance krajský přebor: Vodňany - Táborsko B
Divize A: Slavia Praha B - Strakonice
Příprava: Hluboká - Jč. amatérský výběr
Divize A: Milevsko - Koloveč
Chance krajský přebor: Táborsko B - Třeboň
Chance krajský přebor: Hluboká - Dražice
I. A třída (sk. B): Loko ČB - Dobrá Voda
OP ST: Štěkeň - Volyně
Divize A: Strakonice - Votice
E.ON Junior Cup v Blatné
Divize A: Č. Krumlov - Strakonice
Chance krajský přebor: Jankov - Hluboká
Divize A: Čížová - Táborsko
I. A třída (sk. A): Osek - Chýnov
Chance krajský přebor: Táborsko B - Dražice
I. B třída (sk. B): Poříčí - Chelčice
Chance krajský přebor: Hluboká - Prachatice
ČFL: Písek - Plzeň B
Divize A: Táborsko - H. Měcholupy
I. B třída (sk. B): Sousedovice - Zdíkov
Divize A: Koloveč - Strakonice
Chance krajský přebor: Čkyně - Vodňany
Divize A: Čížová - Milevsko
KFS Jihočeský vs. KFS Plzeňský U13 a U14
I. A třída (sk. B): Dobrá Voda - Dříteň
I. A třída (sk. A): Osek - Želeč
Chance krajský přebor: Rudolfov - Roudné
Chance krajský přebor: Písek B - Lažiště
I. A třída (sk. A): Sedlice - Katovice
Divize A: Čížová - Votice
Krajský přebor: Roudné - Hluboká
Gambrinus liga: Plzeň - Dynamo ČB
Krajský přebor: Jankov - Vodňany
Divize A: Čížová - Benešov
Krajský přebor: Prachatice - Veselí
ČFL: Písek - Kunice
Krajský přebor: Rudolfov - Kaplice
Krajský přebor: Hluboká - Soběslav
Krajský přebor: Písek B - Roudné
Krajský přebor: Třeboň - Jankov
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Slovácko
Divize A: Strakonice - Čížová
Krajský přebor: Čkyně - Dražice
Krajský přebor: Vodňany - Prachatice
Divize A: H. Měcholupy - Strakonice
ČFL: Ml. Boleslav B - Písek
Hlubocká zimní liga 2012: Jankov - Bavorovice
Hlubocká zimní liga 2012: Č. Krumlov - Protivín
2. liga: Táborsko - Bohemians
Zimní příprava: Písek - Votice
Zimní příprava: Strakonice - Domažlice
Zimní příprava: Katovice - Čkyně
Zimní příprava: FC MAS Táborsko - FC Písek
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Bohemians 1905
Zimní příprava: Písek B - Č. Krumlov
Zimní příprava: Dynamo ČB - Jihlava
Zimní příprava: Písek - Bohemians Praha
Zimní příprava: Č. Krumlov - Milevsko
Zimní příprava: Strakonice - Milevsko
Zimní příprava: Písek - Tachov
Krajský přebor: Jankov - Čkyně
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Dukla Praha
Divize A: Tábor - Benešov
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Žižkov
Divize A: Čížová - Č. Krumlov
Krajský přebor: Roudné - S. Ústí B
Divize A: Strakonice - Tábor
Krajský přebor: Vodňany - Roudné
3. liga žen: Kaplice - Blatná
Divize A: Čížová - Koloveč
ČFL: Písek - Chrudim
Divize A: Strakonice - Milevsko
I. A třída (sk. A): Osek - Týn
I. A třída (sk. A): N. Ves - Katovice
Krajský přebor: Roudné - Dražice
Krajský přebor: Rudolfov - Dražice
I. B třída (sk. B): Sousedovice - Mirovice
Divize A: Strakonice - Benešov
Krajský přebor: Prachatice - Soběslav
Krajský přebor: Vodňany - Veselí
Divize A: Strakonice - Č. Krumlov
Gambrinus liga: Dynamo ČB - Viktoria Plzeň
I. A třída (sk. A): Čimelice - Osek
Krajský přebor: Prachatice - Hluboká
Krajský přebor: Jankov - Písek B
I. A třída (sk. B): Dobrá Voda - Loko ČB
Divize A: Čížová - Dukla Praha B
I. B třída (sk. B): Záblatí - Chelčice
I. A třída (sk. A): Hradiště - Katovice
Divize A: Rokycany - Strakonice
Divize A: Milevsko - Čížová
Krajský přebor: Soběslav - Roudné
Krajský přebor: Hluboká - Lažiště
I. B třída (sk. C): Záhoří - Březnice
ČFL: Písek - Ovčáry
I. A třída (sk. A): Planá n/L. - Katovice
Krajský přebor: Rudolfov - J. Hradec
I. A třída (sk. B): Slavia ČB - Dobrá Voda
Divize A: Tábor - Štěchovice
Krajský přebor: Veselí - Dražice
I. B třída (sk. A): Roudné B - Mladé
Krajský přebor: Písek B - Prachatice
Krajský přebor: Roudné - Rudolfov
Okresní přebor Písecka: Smetanova Lhota - Borovany
I. B třída (sk. B): Záblatí - Bělčice
Okresní přebor Strakonicka: Katovice B - Osek B
I. A třída (sk. A): Katovice - Týn
Krajský přebor: Lažiště - Písek B
Krajský přebor: Prachatice - S. Ústí B
Divize A: Bohemians 1905 B - Strakonice
Krajský přebor: Hluboká vs. Roudné
Divize A: Strakonice - Hořovicko
Krajský přebor: Třeboň - Prachatice
Krajský přebor: Hluboká - Rudolfov
ČFL: Písek - Ml. Boleslav B
Divize A: Strakonice - H. Měcholupy
2. liga: Sokolov - Sezimovo Ústí
Ondrášovka Cup: Strakonice - Vlašim
Letní turnaj na Hluboké
I. A třída (sk. B): Soběslav vs. Dobrá Voda
Divize A: Třeboň - Domažlice
ČFL: Písek - Hlavice
Český pohár Jč. KFS, druhé finále:
Bavorovice - Rudolfov
I. A třída (sk. A): Vodňany - Osek
Krajský přebor: Písek B - Milevsko
I. A třída (sk. B): Dobrá Voda vs. Hrdějovice
Krajský přebor: Roudné - Týn
I. A třída (sk. A): Osek - Čimelice
Krajský přebor: Čížová - Chýnov
Česká fotbalová liga: Písek - Vltavín
Krajský přebor: Prachatice - Hluboká
Český pohár Jč. KFS, semifinále:
Rudolfov - Sokol Sez. Ústí
Český pohár Jč. KFS, semifinále:
Bavorovice - Kamenný Újezd
I. A třída (sk. A): Osek - Strakonice B
I. A třída (sk. B): Čtyři Dvory - Sokol Sez. Ústí
I. A třída (sk. B): Loko ČB - Bavorovice
I. A třída (sk. B): Čtyři Dvory - Lišov
I. A třída (sk. B): Bavorovice - Slavia ČB
Krajský přebor: Prachatice - Čkyně
Krajský přebor: Písek B - Lažiště
I. A třída (sk. A): Sedlice - Katovice
Divize A: Sp. Sez. Ústí B - Strakonice
I. A třída (sk. B): Loko ČB - Dobrá Voda
Krajský přebor: Prachatice - Lažiště
Krajský přebor: Čížová - Hluboká
Krajský přebor: Písek B - Č. Krumlov
KP: Čkyně - Vodňany
KP: Bavorovice - Kaplice
I. A třída (sk. B): Čt. Dvory - Chlum
I. A třída (sk. B): Loko ČB - Lišov
Divize: Třeboň - Strakonice
KP: Tábor - Spartak S. Ústí B
KP: Lažiště - Týn
KP: Vodňany - Jankov
KP: Hluboká - Č. Krumlov
I. A třída (sk. A): Slavia ČB - Dobrá Voda
Divize: Tatran Prachatice - Jiskra Třeboň


pp partner
Ve zkratce aktuálně

.


eon
 
tabulka kp
1FK Spartak Soběslav52:2355
2Sokol Želeč53:2148
3SK Rudolfov38:2945
4SK Otava Katovice57:3044
5SK SIKO Čimelice39:1842
6TJ Hluboká nad Vltavou39:3240
7FK Protivín39:2636
8FK J. Hradec 191034:2936
9FC ZVVZ Milevsko34:2829
10Jiskra Třeboň36:3228
11TJ Osek27:4928
12FC Písek B34:4027
13FK Olešník40:5327
14Centropen Dačice46:6924
15SK Ševětín18:5714
16Sokol Planá nad Lužnicí24:749

pneu dvorak

Videogalerie
logo
 
Partneři

trebon
 
Ikonka pro váš web

ikona jihoceskyfotbal.cz














© 2003 JihočeskýFotbal.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign 1K Design!
Reklamní předměty Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Reklamní plachty
Letní tábory Školní výlety, školy v přírodě Ubytování České Budějovice Taneční kurzy Svatební fotograf, svatební fotografie Sanita Topení
Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných při zřetelném uvedení zdroje www.jihoceskyfotbal.cz
Myslíte si, že nabídka, konwersja pożyczki na udziały w spółce z o.o kterou máte od jiné instituce, pożyczka 3 miesiące je lepší než ta, kterou máte od ZUNO? bezpecne online pujcka Tak nám ji pošlete, vypočítáme vám lepší pujčka 5000 i o vykendu. A když se nám nabídku od jiné instituce nepodaří překonat, dáme vám dlhodobý úver účtovanie. Rychlá půjčka se mi stala první pomocí při porouchání notebooku úrok z krátkodobého úvěru účtování. Vzhledem k tomu, že jej využívám k práci, potřeboval jsem peníze obratem pożyczki provident przedawnienie cywilne. To, že celý proces proběhl v řádu desítek minut půjčky ihned do 5 years, nebyl doprovázen ručitelem a podobnými požadavky, mě pouze mile překvapilo. Půjčku mohu jistě doporučit pujčka 20000 na smenku. Klienti pujcka.tv si mohou zažádat o prodloužení splatnosti půjčky odesláním poplatku za prodloužení splatnosti půjčky dle Obchodních podmínek smlouvy o úvěru rychlá půjčka náchod. Po obdržení žádosti o prodloužení splatnosti půjčky bude klient online nebankovní rychlé pujcky ihned letohrad vyrozuměn o posouzení prodloužení splatnosti půjčky a to prostřednictvím registrovaného emailu pujcka bez prijmu klášterec nad ohří. Klient uhradí společnosti poplatek pozyczka bez oplaty za prodloužení splatnosti ve výši odpovídající požadované době prodloužení uvedené v Obchodních podmínkách rychlé půjčky bez registru rosice.